активные мамы
Звоните нам: (050)231-01-67
Active mama
Альтернативная школа Friends
Присоединяйтесь!
   

Альтернативная школа Friends

  
 

Запрошуємо дітей до нашої школи!

Набір на 2020-2021 навчальний рік продовжується! 

Preschool (4-6р) - 3 місця, 1 клас - 0 місць, 2 клас - 2 місця, 3 клас - 2 місця, 4 клас - 2 місця.

Відкрито набір на 0-5класи на 2021-2022 навчальний рік, ми вже активно проводимо співбесіди!

В чому особливість нашої Школи?

  • Інтегрована система навчання (багато шкільних предметів і тем між собою логічно переплітаються)
  • Ми робимо акцент на дружніх стосунках з дітьми, але не дозволяємо залізти собі на голову - нам важливе як вільне спілкування, так і академічні успіхи дітей з шкільних предметів - так, наші школярі багато читають, пишуть диктанти і вирішують задачі. В них це виходить на чудовомі рівні! Їм це подобається (і ніякого примусу). Діти люблять вчитися, якщо це цікаво!
  • Поглиблене вивчення англійської - (8-10 годин на тиждень вже з першого класу) - 2 рази на тиждень навчання відбувається виключно англійською. 
  • Польська мова з третього класу
  • Кожен навчальний день обов'язково має хоча б одне спортивне заняття - акробатика, флай-йога, плавання (ходимо до Першої Школи Плавання), йога, спортивні батути, гімнастика чи фізкультура англійською
  • Збалансоване поєднання творчості з шкільними предметами, бо творити в молодшому шкільному віці так приємно і так важливо! Ліплення з глини, живопис, творчі арт-проекти і майстер-класи
  • Ми - мандрівники. Ми дуже багато їздимо на екскурсії по всьому Києву - музеї, театри, парки - так багато треба встигнути! Переваги невеликої группи - мобільність. Ми вже починаєм виходити за межі міста і навіть країни - наші викладачі вже побували на стажуванні в Фінляндії, а цього року наші школярі познайомитися з Польшею. Далі у планах - Чехія, Німеччина тощо
  • На період канікул у нас завжди працює міський табір. Влітку ми проводимо англомовні табори на морі, в горах, а також активні табори на різних локаціях Києва. Влітку з нами співпрацюють волонтери- носії мови - тому практикувати англійську ми продовжуємо навіть на канікулах

 

Простір

Наша школа має два приміщення, окремо - preschool, 1-2 класи, і окремо 3-5 класи. Обидва філіали школи знаходяться поряд, що спрощує логістику для батьків, в кого діти вчаться в різних класах, чи у нашому садочку і школі одночасно. 
Кожне приміщення має окремий вхід (і другий запасний вихід), роздягальню, просторі класи з природнім освітленням
. Є зали для спортивних занять і активних ігор, простір для творчості, класи для навчання за партами. У нас є міні-кухня і два дитячих санвузли. В класах - нові меблі, велика кількість книг, настільних ігор, конструкторов і пазлів.

Ми, як дитячий проект, існуємо вже дев'ятий рік - ми довго і непросто до цього йшли. Багато дітей виросли з нами і продовжують нам довіряти, переходячи у нашу школу.

Викладачі

Весь персонал, що працює з дітьми - молоді прогресивні викладачі. Наш пед.склад продовжує розвиватися, бо ми намагаємося перейняти досвід кращих шкіл, як закордоном, так і в Україні. Ми приймаємо участь, і як слухачі, і як доповідачі, в фестивалях і освітніх навчальних семінарах. Нам теж цікаво навчатись!
Що нас усіх об'єднує? Бажання розвивати дітей, вміння їх зацікавити, без крику, без жорстких дисциплінарних мір.
Усі, хто працює з нашими школярами - перевірені не один рік в різних проектах викладачі, які показали відмінні результати, і вже стали частиною нашої великої Родини.
 
Після закінчення нашої школи, діти отримують фундаментальні знання і атестат державного зразка - ми підтверджуємо знання дітей в дистанційній школі "Афіни". 
 
Харчування - триразове - кейтерінг.
 
Кількість дітей в класі - до 14.
 
Наша школа працює повний день. Початок занять о 9:00, але приходити можна з 7:40. Забирати діток можна до 19:00. За цей час, окрім занять, діти встигають погуляти і пограти.

Вартість навчання у 2020-2021 році скадає 7000грн/місяць (повний день). Харчування та басейн сплачується додатково.

 
Ми робимо цей проект для своїх дітей. І запрошуємо приєднатися усіх, кому цікавий наш підхід!
 

Чекаємо на знайомство з Вами! Дзвоніть 063-856-28-90 і ми відповімо на усі Ваші запитання. І, звичайно, приходьте до нас у гості!!! 
Адреса нашої школи: Академмістечко, вул Ірпінська 69б (preschool і 1-2класи) і вул.Ф.Пушиної 50а (3-5кл)

Коротеньке відео про нашу школу https://www.youtube.com/watch?v=Myaei1Seh6w

Відео про один з наших виїзних літніх таборів  https://www.youtube.com/watch?v=nznitghdec0

І ще більше відео про наші подорожі, заняття, розваги на нашому шкільному youtube каналі https://www.youtube.com/channel/UCi_pwEMIwf_ymLazcoLIcVQ/videos?view_as=...

Підписуйтесь і заходьте на нашу сторінку на ФБ

Там завжди є свіжі новини нашого проекту.

 

Фотогалерея Альтернативної школи Friends