активные мамы
Звоните нам: (050)231-01-67
Active mama
Выездной Активный Лагерь
Присоединяйтесь!
   

Выездной Активный Лагерь

  
 

Літній табір з інтенсивним вивченням англійської

Запрошуємо дітей 5-12 років (разом з батьками чи самостійно) весело та незабутньо провести з нами 10 днів на узбережжі Чорного моря з 5 по 15 червня.

Програма:
Цього року наша програма зосереджена на вивченні англійської. Але жодних нудних занять за партами – активні ігри та змагання, квести, проекти, виступи. Наша мета – перевести набуті протягом навчального року знання в практичні навички. Ви будете здивовані, побачивши, як покращиться рівень англійської Вашої дитини лише за 10 днів.

Окрім англійської, дітей чекає ранкова руханка (акробатика та гімнастика), творчі й кулінарні майстер-класи, хімічні та фізичні експерименти, прогулянки, екскурсії, вечірня розважальна програма та безліч настільних ігор. 
Ну і звичайно літо, сонце, море, пляж та жодних гаджетів, лише живе спілкування. Усі заняття, тренування та ігри проходять свіжому повітрі (у разі поганої погоди – в залі).

З нами цікаво буде як малечі від 5-7 років (їдуть у супроводі батьків), так і школярам 7-12 років. Також передбачено активності для батьків, бабусь і дідусів.

Проживання:
Наш табір проходитиме в Очакові в санаторій Борисфен. Проживання в окремих 2-х, 3-х-містних номерах з усіма зручностями, триразове харчування (шведський стіл). У санаторія є своя невеличка зелена територія, піщаний пляж, дитячий майданчик, басейн, медичний пункт тощо.

Трансфер:
Ми плануємо орендувати мікроавтобус з Києва до дверей санаторію. В такому випадку вартість трансфера сплачується окремо.
Також можна добиратися самостійно (потяг + маршрутне таксі) чи власним транспортом.

Вартість:
• діти 5-12 років – 7900 грн (включено проживання, харчування та програма);
• дорослі – 5000 грн (проживання і харчування).
Діти молодше п’яти років також можуть їхати разом зі своїми батьками (без участі в програмі), оплата становить: 
• діти 3-5 років – 4800 грн (проживання і харчування);
• діти 2-3 роки – 1000 грн (лише харчування, без окремого місця в номері).
• діти до 2-х років проживають безкоштовно (без окремого місця і без харчування)
За участі в таборі двох і більше дітей з однієї родини – знижка 400 грн на кожну дитину.

Бронювання:
Необхідно записатися за телефоном 0990136415 або 0638562890 (вайбер). 
Передплату 50 % від суми слід внести до 20 квітня (ми перераховуємо ці кошти на рахунок санаторію, щоб вчасно забронювати номери). Остаточно розрахуватися за табір ви можете до 1 червня.

Не зволікайте з бронюванням! Ми проводимо табори вже четвертий рік, багато наших учасників їздять з нами з року в рік, тому місця закінчуються швидко. Ми маємо лише 20 дитячих місць, і дуже цінуємо затишний формат своїх заходів.


Хотите узнать как прошел выездной лагерь в прошлом году?
Смотрите здесь