активные мамы
Звоните нам: (050)231-01-67
Active mama
Выездной Активный Лагерь
Присоединяйтесь!
   

Выездной Активный Лагерь

  
 

Літній табір з інтенсивним вивченням англійської

Запрошуємо дітей 6-12 років (разом з батьками чи самостійно) весело та незабутньо провести з нами 10 днів в Тернопільській області з 6 по 15 червня.

Програма:
Цього року наша програма зосереджена на вивченні англійської. Але жодних нудних занять за партами – активні ігри та змагання, квести, арт-проекти, виступи. Наша мета – перевести набуті протягом навчального року знання в практичні навички. 

Окрім англійської, дітей чекає ранкова руханка (гімнастика,йога,акробатика), творчі проекти, експерименти, міні-походи, екскурсії, сплав по Дністру на катамаранах, вечірня розважальна програма та безліч настільних ігор. 
Ну і звичайно літо, сонце, гори, розваги у басейні та жодних гаджетів, лише живе спілкування. Усі заняття, тренування та ігри проходять на свіжому повітрі (у разі поганої погоди – в залі).

З нами цікаво буде як молодшим школярам 6-8 років, так і підліткам 9-12 років.

Проживання:
Наш табір проходитиме на базі відпочинку "Над Стрипою", в селі Скоморохи, Тернопільска обл. Проживання в 3-4-х-містних номерах з усіма зручностями, триразове харчування у ресторані. В нашому разпорядженні закрита зелена теріторія бази,  відкритий басейн, дитячий і спортивний майданчики, медичний пункт тощо.

Трансфер:
Ми їдемо експресом Інтерсіті до Тернополя, а звідти ще 2 години мікро-автобусом до бази.
Також можна добиратися самостійно (потяг + маршрутне таксі) чи власним транспортом.

Вартість:
9500грн (проживання, харчування, программа) + 1000грн трансфер + 400грн сплав Дністром (за бажанням, з 9 років)

Бронювання:
Необхідно записатися за телефоном 0638562890 (вайбер). 
Передплату 50 % від суми слід внести до 20 квітня (ми перераховуємо ці кошти на рахунок бази відпочину, щоб вчасно забронювати номери). Остаточно розрахуватися за табір ви можете до 15 травня.

Не зволікайте з бронюванням! Ми проводимо табори вже шостий рік, багато наших учасників їздять з нами з року в рік, тому місця закінчуються швидко. Ми маємо лише 30 дитячих місць, і дуже цінуємо затишний формат своїх заходів.