Дитячий садок "Active Mama"

Наш садок розташований на другому поверсі новобудови, у спокійному спальному районі. У нас індивідуальне опалення, кондиціонери та зволожувачі у кожній робочій кімнаті, окремий вхід з вулиці. Вікна виходять у тихе подвір’я, поруч є кілька дитячих майданчиків.

Коли малюки йдуть додому, ми дезинфікуємо приміщення ультрафіолетовою лампою, стерилізуємо дитячий посуд у паровому стерилізаторі.

Їжу ми замовляємо в сертифікованій кейтеринговій компанії, що добре себе зарекомендувала за багато років співпраці.

У своїй роботі ми використовуємо і сучасні технології (презентації на проекторі, нові навчальні програми) та напрацювання педагогів минулого (розроблені Марією Монтесорі, Нікітіними, Зайцевим та Поляковим, напрацювання з Вальдорфської системи).

З кожною дитячою групою одночасно працюють вихователь і помічник вихователя.

До обов’язків вихователя входить розвиток та виховання дітей, проведення занять за розкладом, організація дітей у вільний час та на прогулянці.

В обов’язки помічника – організація харчування, допомога кожному малюкові у дотриманні правил особистої гігієни, допомога під час збирання на прогулянку, супровід дітей надворі тощо.

Усі наші вихователі мають вищу педагогічну освіту. Але навчання має тривати все життя! Наші вихователі відвідують курси та семінари з дитячої психології та педагогіки для підтримки та підвищення освітнього рівня.

Протягом навчального дня наші вихованці встигають і активно рухатися (гімнастика, танці, акробатика), і повчитися (не менше 5 розвивальних блоків на день), і пограти (у нас багато конструкторів, у тому числі Lego, дерев’яних посібників, ігрових меблів для рольових ігор), ляльок для вистав, посібників Монтесорі), та створити власний шедевр (фарби, пластилін, солоне тісто, природні матеріали).

Кожна вікова група двічі на тиждень працює із англомовним педагогом. Адже в наш час не обійтися без англійської мови. Наші заняття англійської  сповнені яскравих матеріалів і ігор, тож діти із радістю вивчають нову лексику.

Чекаємо на вашого малюка у гості, бо дитина – найкращий індикатор якості!

Ми приймаємо дітей кожен робочий день з 8:00 до 19:00.

Домовитися про зустріч