Відгуки батьків

Дуже любимо наш садочок Active mama! Донька легко в ньому адаптувалася, коли їй не було ще двох років, і з задоволенням вже третій рік відвідує садок. Уважні вихователі, які по-справжньому люблять дітей (і діти це відчувають), цікаві творчі і навчальні заняття, смачне і якісне харчування, прогулянки, ігри - все це робить наш садочок для нас найкращим!

Анна Петюр, мама Соломії (4 роки)

Відвідуємо садочок з 2019 року. Садочок просто супер. Привітні адміністратори та кваліфіковані вихователі. Цікаві заняття, дитина ходить з задоволенням. Смачне, корисне та різноманітне харчування.
Дуже зручно, що в садочку є можливість відвідувати додаткові гуртки (танці, акробатика, малювання і тд.).
На свята завжди цікава програма з аніматорами та іграми.
Ми дуже задоволені, рекомендуємо садочок.

Олена Шило, мама Поліни, 5 років

Чудовий садочок біля дому. Завжди привітні вихователі. Одна з причин, чому надаємо перевагу садочку цьому, - багато уваги кожній дитині і безліч розвиваючих занять за день, які входять у вартість абонементу.

Олексій Пономаренко, тато Мії (4 роки)

Заняття з флай-йоги донька відвідує із задоволенням!
Весело, невимушено, професійно з індивідуальним підходом та навантаженням!

Леся Король, мама Олександри, 11 років

Active Mama - це для нас практично рідне місце, куди донька вранці біжить із задоволенням, а ввечері йде з купою емоцій. Дуже помітно розвиток дитини у порівнянні з однолітками, які відвідують державні садочки. В цілому дуже задоволені, адже персонал уважний, заняття цікаві, а батьки можуть спокійно працювати, знаючи, що дітки під кваліфікованим наглядом.

Наталія Ступакова, мама Насті, 4 роки

Отличный детский сад, водила туда старшего, младший ходит сейчас. Мне нравится, что детей развивают, они всегда заняты чем-то полезным. Рисуют, лепят, делают поделки, их учат в соответствии с возрастом. Есть дополнительные занятия за отдельную плату. Есть чат, куда скидывают фото детей.

Анна Семенова, мама Марка, 3 роки

Домовитися про зустріч